Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/majer/majernafali.pl/classes/MySQL.php on line 34
Pozostałe akcesoria - Majer na fali

Pozostałe akcesoria

Aqua Kem Saszetki

Aqua Kem Saszetki to rozpuszczalne w wodzie saszetki, mają działanie takie jak płyn Aqua Kem Blue, zapobiegają gromadzeniu się gazów, wspomagają rozpuszczanie się fekaliów oraz umożliwiają utrzymanie zbiornika w czystości. Szaszetki zapewniają łatwość dozowania.

Dostępne opakowanie 450 g (15 saszetek po 30g)

Aqua Kem Natural

Środek utylizujący w postaci perełek do zbiornika na fekalia. Eliminuje nieprzyjemny zapach, zapobiega gromadzeniu się gazów. Środek o przyjemnym zapachu, przyjazny dla środowiska. Łatwy w dozowaniu 1 saszetka na zbiornik około 20 l.

Opakowanie 10 saszetek

Płyn do czyszczenia plastiku

Specjalny płyn do łatwego, bezpiecznego i dokładnego czyszczenia wszelkich powierzchni plastikowych przyczep i wozów kempingowych, włączając toalety chemiczne. Aktywna piana do łatwego użytku, usuwa uporczywe plamy z wody, gwarantuje nie tylko idealne higieniczne warunki, ale również połysk.

Dostępna pojemność: 500 ml

Smar do uszczelek

Specjalny smar do uszczelek drzwi i toalet, zamków, zawiasów, markiz i rowerów. Zapewnia bezawaryjne działanie elementów zaworu toalety. Zabezpiecza i smaruje. Nie zawiera freonu.

Dostępne opakowanie: 200 ml Szampon

Płyn do stosowania w przyczepach kempingowych, samochodach kempingowych, jachtach i samochodach. Usuwa smugi, bród, insekty i kurz drogowy, można stosować na warstwie wosku oraz listwach wykończeniowych.

Dostępna pojemność: 500 ml
Dozowanie: 150 ml szamponu na 10L wody

 

Szampon z woskiem

Silny środek myjący i woskujący do przyczep kempingowych, samochodów kempingowych, jachtów i samochodów. Usuwa stare smugi, ptasie odchody, zaschnięte owady, bród i kurz drogowy, posiada przyjemny sosnowy zapach, pozostawia ochronną powłokę woskową, można stosować na warstwie wosku oraz listwach wykończeniowych.

Dostępna pojemność: 750 ml
Dozowanie: 150 ml na 10L wodyPapier toaletowy Aqua Soft

Specjalny miękki papier toaletowy, który łatwo się spłukuje i szybko rozpuszcza w rezerwuarze, zapobiegając w ten sposób zatykaniu się toalety.

Dostępne opakowanie: 4 rolki