Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/majer/majernafali.pl/classes/MySQL.php on line 34
Rolery - Majer na fali

Produkty

  • Profurl

    Profurl

Należąca od 2002 roku do Grupy Wichard firma Profurl od 20 lat specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży systemów do refowania i zwijania sztaksli i grota. Rolery Profurl są znane na całym świecie z ich wytrzymałości i niezawodności. Montowane są przez największe floty czarterowe i najlepsze stocznie na całym świecie.

Firma Profurl zainwestowała również w dział badań i innowacji, dzięki czemu standardowe systemy są montowane na wielu jachtach startujących w regatach transoceanicznych. Do dzisiaj na jachtach zamontowano ponad 100.000 rolerów Profurl.

Rolery firmy Profurl dostępne są w sprzedaży w 54 krajach na świecie z 10-cio letnią gwarancją. Każda część zamienna posiada własny wygrawerowany na niej numer seryjny, co pozwala na łatwą identyfikację nawet po wielu latach i zamówienie jej w każdym miejscu na świecie.

Firma Profurl na stałe współpracuje z czołowymi światowymi ekipami żeglarskimi, które wspierają producenta swoją wiedzą w celu wyeliminowania wszelkich niedogodności, jakie mogą spotkać każdego żeglarza. System Profurl można znaleźć między innymi na jachtach: Castorama, Idec, Banque Populaire, Geodis, X-plore Expedition.