Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/majer/majernafali.pl/classes/MySQL.php on line 34
Jednorazowe środki czystości - Majer na fali

Jednorazowe środki czystości

Jednorazowe środki czystości

Torby CAREBAGS zawierają wkład nasączony żelem który gwarantuje zaabsorbowanie do 500ml cieczy (np. moczu, w przypadku czystej wody nawet do 1000ml). Gwarantuje to pełne zabezpieczenie przed zanieczyszczeniem pomieszczenia w trakcie używania, zamykania torby oraz jej transportu lub magazynowania. Wkład absorbujący pochłania również nieprzyjemny zapach.

Rękawiczki AQUA do mycia bez użycia wody i mydła.
Wykonane są z bardzo wytrzymałej, miękkiej włókniny, nasączonej ochronnym balsamem do mycia bez konieczności spłukiwania. Testowane dermatologicznie, hipoalergiczne, nie zawierają alkoholu (a tym samym nie wysuszają skóry), nie wymagają spłukiwania i wycierania. Są bezpieczne dla skóry wrażliwej.Procedura ich użycia jest bardzo prosta - są gotowe do użycia bezpośrednio po wyjęciu z opakowania, bez żadnych czynności przygotowawczych.

GEL MAX jest proszkiem żelującym, pochłaniającym wilgoć i eliminującym zapach, przeznaczony do zbierania płynów. Składa się z kryształków o wyjątkowych właściwościach. Może wchłonąć i zestalić płyny i substancje miękkie o masie 450 razy większej od masy własnej. Dzięki superchłonnym kryształkom proces wiązania w żel przebiega szybko-tworząc gęsty amalgamat, następuje spowolnienie konwersji mocznika do amoniaku-odpowiadającego za nieprzyjemny zapach. Może być stosowany bezpośrednio – w postaci proszku np. wsypywanego wprost do zbiornika lub w postaci rozpuszczalnych w wodzie jednorazowych saszetek. W momencie zetknięcia się z płynem saszetka rozpuszcza się, uwalniając substancje czynne proszku, które szybko absorbują i zestalają płyn. Szczelne i rozpuszczalne w wodzie opakowanie chroni przed reakcją alergiczną na proszek. Ulega biodegradacji. Dostępny w postaci opakowania 100 rozpuszczalnych w wodzie saszetek po 7 g lub luzem w butelce o pojemności 1 litra.