CRISTAL
CRISTAL
FLUSH
FLUSH
INTEGRATION
INTEGRATION
OPAL
OPAL
STAL NIERDZEWNA
STAL NIERDZEWNA

 

 

CRISTAL

 

Dzięki niskiemu profilowi, eleganckiej stylistyce i swoim zaokrąglonym kształtom luki CRISTAL są jednym z najlepszych produktów na europejskim rynku luków. Obramowanie szyb i dolna rama stanowią całość (nie są to elementy łączone), co zwiększa wytrzymałość i wodoszczelność konstrukcji. Luki te mogą mieć kołnierz wysokości 12 mm lub 24 mm, a ich szyby mogą być przyciemnione kolorem satyny.

 

 


 

 

FLUSH

 

 


 

 

INTEGRATION

 

Luki Integration są bardzo wytrzymałe i szczelne dzięki swojej budowie - rama nie składa się z kilku elementów, lecz jednego aluminiowego odlewu. Otwierają się do góry do kąta 180 st. Jest to linia luków, które montuje się w ciągu zaledwie kilkunastu minut. Nisko wystające nad pokład (mniej niż 20 mm) luki Integration mają zaokrąglony kształt i są utrzymane w prostym i estetycznym stylu. 

 


 

 

OPAL

 

Zgodnie ze swoją tradycją najnowsza linia luków Opal firmy Goiot, łączy pełną wodoszczelność, łatwą instalację i estetyczny wygląd dzięki zastosowaniu nowych technologii: pokrywa składa się z jednego aluminiowego odlewu z grubą ramą zapewniającą odpowiednią sztywność, nowy system podwójnych uszczelek zapewnia pełną wodoszczelność, niewielka wysokość pokrywy (19 mm) ułatwia estetyczny montaż na teakowym pokładzie. Luki otwierają się do kąta 160 stopni, aby otworzyć do kąta 180 wystarczy zwolnić teleskopowe ramię. Luki Opal są w pełni zabezpieczone przed włamaniem, nie ma potrzeby dodatkowych zabezpieczeń (blokada w klamce). Nowoczesny system podwójnych uszczelek. Przy zamkniętym luku pierwsza uszczelka nie dopuszcza, aby fala zalewająca pokład podmywała luk, druga uszczelka zapewnia pełną wodoszczelność.

 


 

STAL NIERDZEWNA

 

 

Copyright (c) 2019 Majer na fali.