Otwieralne OPAL
Otwieralne OPAL
Otwieralne CRISTAL
Otwieralne CRISTAL
Otwieralne EVOLUTION
Otwieralne EVOLUTION
Nieotwieralne OPAL
Nieotwieralne OPAL
Nieotwieralne EVOLUTION
Nieotwieralne EVOLUTION

 

 

OPAL (otwieralne)

 

Okna z gamy Opal zapewniają idealną wodoszczelność dzięki ramie wykonanej z jednego odlewu i systemowi podwójnych uszczelek. Ergonomiczna rączka umożliwia otwieranie okien jedną ręką, zapewniając jednocześnie równomierne dociskanie układu dwóch uszczelek.

Jest to jedyny model, który można zastosować przy dużej rozpiętości grubości poszycia, dzięki założeniu ramki w pozycji normalnej bądź odwróconej: od 5 do 33 mm.

 

 


 

 

CRISTAL (otwieralne)

 

Ramy okien Cristal wykonane są z jednego kawałka aluminium, czyniąc je niezwykle  trwałymi i mocnymi. Są to jedyne okna otwierane Goiot, które można montować w kadłubie.  Produkowane w dwóch wersjach w zależności od grubości poszycia  5-15 mm lub 16-26 mm. Okna powinny być montowanie na płaskiej powierzchni. Dopuszczalne zakrzywienie to 1 mm.

 

 


 

 

EVOLUTION (otwieralne)

 

Okna Evolution są wykonane z mocnego aluminiowego odlewu. Szyby są akrylowe i mają grubość 12 mm. Dzięki regulowanemu tarciu szyba pozostaje w pozycji do jakiej została uchylona. Okna te wyposażone są w śruby Parkera i mają wywiercone pasujące do nich otwory. Powierzchnia na której zainstalowane zostanie okno musi być płaska. Dopuszczalne zakrzywienie to 1mm. Symbol R oznacza okna mniej elipsoidalne.

 

 


 

 

OPAL (nieotwieralne)

 

Uzupełnienie oferty Opal, mogą być montowane w kadłubie. Wykonane z jednego odlewu. Można je stosować na ścianki grubości 8-30 mm. Plexi grubości 10 mm. Okna powinny być montowanie na płaskiej powierzchni. Dopuszczalne zakrzywienie to 1 mm.

 

 

 


 

EVOLUTION (nieotwieralne)

 

Okna wykonane z aluminium, stylowe okna nieotwierane. Plexi grubości 8 mm. Dostępne w 4 wersjach w zależności od grubości poszycia: 8-16 mm; 12-20 mm; 16-24 mm; 20-28 mm. 

 

Copyright (c) 2019 Majer na fali.